איפור יופי כל הפוסטים

שיר הלל ל: לאב ליברטי של שארלוט טילבורי | An Ode to: Charlotte Tilbury Love Liberty

Charlotte Tilbury Love Liberty | ליפסטיק  שארלוט טילבורי

זה שאני אוהבת את המוצרים של שארלוט טילבורי זה לא ממש סוד. בנסיע שלי ללונדון רכשתי לי עוד ליפסטיק מסדרת הmatte revolution שלה, והיתי מולי התלבטות קשה בין שני גוונים bond girl או love liberty. למזלי את ההחלטה ביצעה הבחורה הנחמדה בדוכן בשניה שהצבתי אותה מולה, והלכה לה לאסוף את כל רכישותי. אז למה הגוון הזה כל כך טוב שמגיע לו פוסט משלו אתן תוהות? שניה ואני אנסה להסביר…

לא אמשיך ואקשקש על הפורמולה – בקצרה: זהו ליפסטיק מאט אבל לא מת, נשאר לו במקום אבל לא מייבש ויש לשפתון את הצורה הטובה ביותר ביקום.

בואו נדבר על Love Liberty ספציפית, הרי לשם כך יש פוסט.
באתר של שארלוט  טילבורי מתארים אותו כ״סומק ורדים פראי של ערבים זוהרים כמו של ג׳רי הול או אומה ת׳ורמן״ אז מה זה סומק ורדים פראי? הייתי אומרת שזה גוון ברי עמוק עם תת גוון ורדרד. עליי זה גוון שעובד גם ביום וגם בלילה, בעיקר עם עיניים נקיות והמון המון ברונזר – אבל גם עם איפור עיניים כבד. לדעתי הוא יתאים לאילו מכן שאוהבת אדומים ורודים-סגולים ומוצאות שאדומים כתכתמים נראים קצת מוזר. הוא מאוד יפה לבהירות שבינינו – אם כי אני בטוחה שהוא יעבוד גם על השזופות יותר, פשוט האפקט יהיה קצת שונה.

לאב ליברטי  שארלוט טילבורי
לאב ליברטי  שארלוט טילבורי

נכון זה לא גוון שהכי קל בעולם ללבוש אותו – ובוודאי שזה לא איזה ניוד שקפקף שזורקים לתיק ושולפים לרענון נטול מראה ברכב נוסע. למרות זאת הוא מדהים – מחמיא ממש, לא גורם לשפתיים להראות מצומקות או להרגיש כך, והאריזה לחלוטין הורסת. בשבילי זהו הליפסטיק שאני מושיטה עליו יד כשבא לי קצת צבע או לוק קצת יותר דרמטי.

גם לכן יש גוון כזה שהתבלטתן עליו זמן מה? אחד שלגמרי מקפיץ לכן את הפנים ביום אפור? ספרו לי מהו!

Shop this post:

love-liberty-bullet
Charlotte Tilbury Love Liberty

No Comments
Previous Post
דצמבר 22, 2015
Next Post
דצמבר 22, 2015