איפור יופי כל הפוסטים

שיר הלל ל: קונסילר הקרמי של נארס | An Ode to: Nars Radiant Creamy Concealer

Nars Creamy Concealer | קונסילר הקרמי של נארס

אין מה לעשות כי הקונסילר הקרמי של נארס? הוא כנראה האהוב עליי. טוב, הוא האהוב עליי עם נתעלם מקיומו של הקונסילר של Cle de Peau. אם הייתי צריכה להסביר למה אני אוהבת אותו כל כך הייתי אומרת שמדובר מיקס של דברים, שאסביר עוד רגע. בעוד שזה לא הקונסילר הכי חדשני שיש בשוק ושהפורמולת סרום החדשה שיצאה לאחרונה נחמדה אבל יש משהו מנחם במוצר שאהבת פעם ואת עדיין אוהבת ללא חידושים ושאר חיות אחרות. אז למה אני כל כך אוהבת אותו? תנו להספר לכן…

סקרתי אותו כבר בעבר בפוסט  Quick Review ויש את הוידיאו שלי Let’s Talk: Concealers על כל הקונסילרים שברשותי בו הוא גם כיכב. אבל! המוצר הזה לחלוטין צריך עוד פוסט כי הוא עד כדי כך טוב.

כמו שאמרתי זה שיךוב של כל מיני דברים דגורמים לו להיות מצויין. הראשון הוא כמות הגוונים – בעוד שכל מיני קונסילרים אחרים בעלי שמות ותתי גוונים מוזרים, הקונסילר של נארס בעל גוון אחד שבישבילי

אני משתמשת בגוון Vanilla והוא עובד גם מתחת לעיניים וגם לכיסוי של פגמים אם כי לפעמים זה יכול להראות קצת אפור עליהם. לדעתי למצוא גוון שעובד זה השלב הכי חשוב במציאת הקונסילר האחד שלך. כמובן שגם הפורמולה שלו נהדרת, יש לו כיסוי מלאה אז ייתכן ולחקנו הוא יהיה כבד מידי מיתחת לעיניים אבל לדעתי הוא ממש בסדר עם טשטוש בספוגית. הוא מתקבע אבל לא מרגיש לי כבד וממש קל לטשטש אותו מבלי להשאיר סימני מברשת או משהו כזה.

החלק הכי טוב? אני יכולה להשתמש רק בו על כל הפנים כתחליף למייקאפ ביום שבא לי קצת כיסוי והוא לא נראה נוראי כאשר מוסיפים אותו על מייקאפ מהבוקר לטאצ׳ אפ במהלך היום אם גירדתי את האף קצת יותר מידי.

Shop this post:

Nars Radiant Creamy Concealer
Nars Radiant Creamy Concealer
No Comments
Previous Post
דצמבר 8, 2015
Next Post
דצמבר 8, 2015