טיפוח יופי כל הפוסטים

סקירה זריזה: גלוסייה | Quick Review: Glossier Balm DotCom & Priming Moisturiser

Glossier Balm Dot Com & Priming Moisturiser

אז גלוסייר הוא אחד המותגים שגיליתי ב2015 ואני מואהבת בהם. זה חלקית כי המוצרים מדהימים וחלק כי הפרסום שלהם אדיר. הבעיה היחידה שזה שניתן לרכוש רק בארה״ב ורק עם כרטיס אשראי אמריקאי – היה לי מזל והיתה לי היכולות לבצע הזמנה. יש לי את סט המסיכות שלהם את ה Balm DotComוגם את הPriming Moisturiser, המסיכות אדירות ובשבועות האחרונים אני מתנסה עם שני המוצרים האחרים, אז בואו ואספר לכן עליהם..

הPriming Moisturiser הוא מעין שילוב של פריימר וקרם לחות ליום ככה שאפשר לדלג על שלב הפריימר ביום ביום. בשבילי הוא היה נחמד – אבל היה לי חסר קצת לחות (חשוב לזכור שיש לי עור מיובש אבל רגיל-יבש) אבל החלק היפה במוצר הזה זה שהוא ניתן לבניה. מה זה אומר בכלל? שאפשר לשים שכבה על שכבה וזה לא נהיה מוזר או סתם יושב על העור, לי זה מרגיש מוזר אבל זה לחלוטין עובד. אם ניסתן את הפריימר הלחותי של לורה מרסייר זה דומה אבל עם גימור קצת יותר מבריק על העור. האריזה היא לחלוטין הכוכב פה – טיובה לקרם זה תמיד טוב והעיצוב המינימליסטי כובש.

הBalm Dot Com הוא המוצר שצריך לקנות אם כי רק בשביל השם שלו. זהו קרם עם מספר שימושים, ניתן לשים על השפתיים ללחות או על הפנים בשביל קצת זוהר נטול שימר. אם המצב שלכן קשה כמו שלי בחורף תשמחו לגלות שאפשר גם למרוח קצת ממנו על מרפקים יבשים בשביל קצת נחת.
מבחינת מרכיבים הוא חביב ממש, נכון יש בו פטרוליום ג׳לי כמו בוזלין אבל אותי זה לא מאוד מטריד. יש שם הרבה דברים אחרים שממש טובים לעור כמו שמן קיק וקפאקו. לדעתי זה אחלה של מוצר לטיפוח שפתיים שמצבן סבבה אבל אין לו את בוסט הלחות שנגיד הrieve de miel של nuxe נותן. זה שהמוצר בעל מספר שימושים הופך אותו לכזה שאני זורקת בתיק ושולפת כשצריך – וצריך.

מוצרים של גלוסייר נמכרים רק דרך האתר שלהם Glossier.com, ונשלחים רק לארה״ב לצערי. אבל אם יש לכן משפחה שם או דרך אחרת לשלם (כמו חברת שילוח) אני ממליצה ממש! אם תרכשו דרך הלינק שלי תקבלו 20% על ההזמנה שלכן (ואני אקבל 10$ לרכישה שלי!)

Shop this post:

No Comments
Previous Post
דצמבר 16, 2015
Next Post
דצמבר 16, 2015