בישום כל הפוסטים

סקירה זריזה: שמן האמבטיה של ג׳ו מלון | Quick Review: Jo Malone Bath Oil

Jo Malone Pomegranate Noir Bath Oil | שמן האמבטיה של ג׳ו מלון

אוקי, זה הזמן לגלות לכן – אני חולה על אמבטיות. אני יודעת שיש אנשים שמעדיפים מקלחת ארוכה אבל אני? אני רוצה לשבת לי באמבט עם כוס תה, קצת חומר קריאה ולהרגע. יש המון אופציות לשדרוג האמבטיה הרגילה לחוויה עילאית החל מפצצות אמבטיה לקצף בועות ואפילו מלחים – יש משהו בשביל כל אחת. לאחונה החלטתי להתפנק באחד המוצרים הכי יוקרתיים לאמבטיה שיש, שמן לאמבטיה של ג׳ו מלון בריח פומגרנט נויר. הסניף הראשון של הרשת עתיד להפתח בשבועות הקרובים ברמת אביב אז תנו לי לספר לכן על הדבר המדהים הזה.

השמן אמבטיה של ג׳ו מלון (הרי אנחנו כבר חברים!) מגיע במספר גדלים, יש אחד קטן קטן וממש חמוד של 30מ״ל בבקבוק זכוכית מהמם ויש אותו גם בגרסא הגדולה של ה200מ״ל כמו זה שבתמונה. אם אתן רוצות לקבל קצת יותר בשביל הכסף שלכן אבל מוכנות להתפשר על היופי של הבקבוק יש גם גודל של 250 מ״ל אבל בבקבוק פלסטיק – שהוא יפה אבל לא כמו הזכוכית.
אני החלטתי לקחת אותו באחד הריחות האהובים עליי פומגרנט נויר, הוא קצת פירותי כי רימונים אבל גם יש בו מאסקיות סקסית כזו מרעננת קצת כמו בושם של גברים.

אני חובבת שמני אמבטיה נודעת (מה לא ידעתן?) ובין האהובים עליי הם אלו של Aromatherapy Associates כי עם ממש כמה טיפות כל החדר מתמלא בריח וישר יש תחושה של ספא. השמן של ג׳ו מלון לא נופל מהשמנים ההם, כל מה שצריך זה להוסיף כמה טיפות לתוך האמבטיה וישר כל החדר מתבשם לו. החלק הכי כיפי? הריח נשאר בחדר לזמן מה אחרי האמבטיה וזה הופך את שגרת ההתמרחות בקרמים שלי ליותר חגיגית מבסתם יום רגיל.

טוב, עליתן עליי. זה הבקבוקי זכוכית שגרמו לי לקנות את השמן הרי לא יכולתי שלעמוד במחשבה של הדבר היפה הזה מונך לו ליד האמבטיה שלי אז קניתי. אבל, מעבר לאריזה (שהיא חשובה ממש!) השמן הזה נהדר, הוא לא משאיר שאריות באמבטיה שצריך לקרצף והוא גם לא מרגיש כבד או שמנוני על העור. הוא כן משאיר את הריח הנהדר שלו על העור לאחר האמבטיה אבל כל הניחוחות של ג׳ו מלון הם בעלי יכולות של ערבוב עם אחרים בליין (אני חושבת שעם בשמים אחרים בכללי) ככה שהריח שלו לא מפריע לבושם היום יומי שלי (גם ג׳ו מלון יש לי בעיה).

זהו זה כל מה שאני יכולה לומר לכן על השמן הזה. מי היה מאמין שאפשר לדבר כל כך הרבה על שמן לאמבטיה? בכל מקרה, הוא חוויה שצריך לחוות – אבל רק אם אתן חובבות האמבטיות אחרת חבל לבזבז אותו עליכן ואתן מוזמנות להעביר לי אותו (אני אמצא לו בית חם). לדעתי זאת מתנה מדהימה לעצמכן או למישהו אהוב שצריך פינוק רציני.

Shop this post

No Comments
Previous Post
ינואר 5, 2016
Next Post
ינואר 5, 2016