איפור יופי כל הפוסטים

שיר הלל ל: פרל של בקה | An Ode To: Becca Shimmering Skin Perfecter Pearl

Becca Pearl Shimmering Skin Perfecter | פרל של בקה

ביום שבו הכריזו על כך שפרל של בקה יוצא בגרסה הדחוסה אני חגגתי, ואז חיכיתי. הייתי צריכה לחכות שהיה אפשר לרכוש אותו – ולחכות עוד כדי שחברה של המשפחה תביא איתה את הרכישה מספורה. אבל מהרגע שהוא היה בידי? מלאכים שרו. בעצם כנראה שאלו היו הרעשים שאני הפקתי במהלך הסווטצ׳ות. בכל מקרה הדבר הזה? מדהים.

זה לא סוד גדול שאני חובבת רצינית של גלאו או עור זוהר. אין דבר כזה זוהר מידי לטעמי, אבל יש לי עור מיובש אז מה שאחת מגדירה כשומני מבחינתי הוא שלמות. בגלל שאני בערך בצבע של רוח רפאים, אוקיי, אני הגוון הכי בהיר ברוב המייקאפים, למצוא היילייטר שבאמת מקפיץ אור ממני זאת משימה לא פשוט בכלל.
נכון, יש כמה היילייטרים מעולים כמו זה של Kevyn Aucoin ונותן אפקט עדין אך זוהר אבל הצבע שלו הוא בערך בגוון העור שלי. אין הרבה היילייטרים שאינם בעלי גוון שמפניה, זהב או ורדרדים הם ממש תופעה נדירה בשוק לדעתי. על בעלות גוון עור בהיר כל תת-גוון כזה יכול להיות בולט ממש וזה יכול להרוס את כל הלוק.

Kevyn Aucoin Candlelight, Hourglass Incandescent Light, Becca Pearl Pressed, Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow :מימין לשמאל
מימין: Kevyn Aucoin Candlelight, Hourglass Incandescent Light, Becca Pearl Pressed, Charlotte Tilbury Filmstar Bronze & Glow

שנייה – חשוב לי לדבר גם על הגרסא הנוזלית של Pearl של Becca שהוא המוצר הטוב ביותר לערבוב במייקאפים כדי לתת בוסט של גלאו. הוא לא משנה את הגוון של המייקאפ או הופך אותו לכהה או בהיר יותר, פשוט מוסיף לו את ה״מוארת מבפנים״ הזה שכולן רוצות. הדבר היחידי שבעייתי זה כשהו מעורבב פנימה מייקאפים לא מתקבעים אז צריך לפדר אותם קלות.

חזרה לPressed שכולנו התכנסו לדבר עליו – הבא בטור הוא הגרסאת קרם שלו הPoured אבל טרם רכשתי. זהו היילייטר שאין לי עוד אחד כמותו, הייתי אפילו אומרת שהוא קצת בעייתי אבל שווה את זה. הגוון שלו מאוד מאוד לבן ועל העור הוא מאוד מאוד נוכח, אז צריך לטשטש אותו היטב. אני אוהבת להניח אותו עם מברשת מניפה, ביד מאוד קלה לשים אותו מעט מעט טלבנות עד שאני מרוצה. זה לא מהמוצרים שאפשר פשוט להעמיס על מברשת ושים על הפנים, זה מוצר שמצריך מחשבה ויד מדויקת אחרת יש מצב תראו כמו כדור דיסקו.

האם הוא מוצר שכל אחת צריכה? לא.יש עוד המון היילייטרים נהדרים בשוק בין אם זה העדין עדין של Kevyn Aucoin או זה של לCharlotte Tilbury שיש לו יותר נוכחות.
אבל אם את בהירה כמוני, ורוצה שיראו את ההיילייט שלך מהחלל זה האחד.

הערה: נכון לעכשיו Pearl בגרסא הPressed ניתן לרכישה בSephora שלא שולחים לארץ, הוא טרם עלה לאתרים הבריטים השונים שדרכם אפשר לרכוש Becca. יש אותו לרכישה באתר Beautylish האמריקאי (משלוח שם עולה 20 דולר, או חינם ברכישה מעל 100 דולר).

:Shop this post

No Comments
Previous Post
ינואר 12, 2016
Next Post
ינואר 12, 2016