איפור יופי כל הפוסטים

Lipsticks to Check Out in 2016 | ליפסטיקים לנסות ב2016

lipsticks | ליפסטיקים

למקרה שפספסתן את השם של הבלוג אני חובבת ליפסטיקים נועדת. לכן חשבתי שאתן לאהבה הזאת את הבמה ואמליץ על כמה ליפסטיקים שלדעתי כדאי לנסות ב2016. אם קראתן את הבלוג באנגלית ואתן עקבות אחריו זמן מה רוב הליפסטיקים יהיו מוכרים. בין אם אתן חדשות (היי!) או ותיקות אלו הן ליפסטיקים שממש ממש כדאי לנסות.

זהו מקבץ קטן שבוודאי כל אחת תוכל למצאו בו משהו לאהוב – אלא אם אתן מחבבות הליפסטיקים הנזוליים הסופר מטים ואז אני מצטערת. בכל אחת מהסדרות יש לי את הגוונים שאני הכי אוהבת, ואני גם אזכיר אותם, אבל מה שבאת מדהים בכל אחד מהם זה הפורמולה. הם כולם קצת שונים זה מזה אבל יותר מידי טובים שתוורתו עליהם השנה.

בואו נתחיל עם באלם שעדין נותן קצת צבע. לא, זה לא הבאלם של Fresh Sugar כי אני מוצאת שהם קצת יותר מידי זזים על השפתיים לשימוש יום יומי, מעבר אחד לא טוב של היד באיזור ויש לך אסון. אני מדברת על ה Clarins Instant Light Lip Balm Perfecter אני ממש אוהבת את הסדרה הזו הם נותנים ברק לשפתיים אבל לא נמרחים או נמסים להם במהלך היום. הגוון החביב עליי הוא ה04 my pink שמגיב עם רמת הpH בגוף מייצר גוון ורוד אינדיבדואלי לכל אחת. זה מוצר מושלם לימים בהם אין לך זמן לחשוב על מה תשימי אבל את עדיין רוצה קצת חיים לשפתיים.

עכשיו בואו נדבר על משהו שונה ממש – הליפסטיק שמנצח את כל שאר הליפסטיקים, כן כן זהו ה Tom Ford Lip Colour כי זה טום פורד. האריזה מנצחת ואדירה ברמות אבל גם מה שבפנים שווה את זה. לי יש את Violet Fatale אבל ניסיתי עוד כמה מהסדרה וגם הם יפייפים. מה שנחמד זה שצבעים ניתנים לבנייה אבל לא מדגישים יובש או סדקים בשפתיים. בחלק מהצבעים יש מיקרו שימר עדין עדין ויפייפה ממש כמו עם הצלליות מהליין. אם מתחשק לכן להתפנק ממש – זה האחד!

למי שמחפשת גימור קצת יותר מבריק אבל לא דביק (חרוז!) ואוהבת קצת פיגמנט יש את הDior Addict Fluidstick . כבר הסברתי כמה אני אוהבת אותם ואת לCiel Rose במיוחד כי הוא הניוד המושלם. מעבר לגוונים הפורמולה ממש טובה, מלאת פיגמנט אבל לא מייבשת כי הגימור גלוסי וממש ממלא את השפתיים ככה שהן נראות בשרניות. יש המון גוונים לבחור מהם הורודים הטבעיים ועד לאדומים דרמטים. האריזה היפה לא עוזרת לעמוד בפיתוי.

אחרון חביב הוא כמובן מבית Charlotte Tilbury אני יודעת שאני חופרת עליהם אבל הם ממש ממש וואו. הליין כולו שלמות אבל הCharlotte Tilbury Matte Revolution Lipsticks הם הליפסטיקים המאטים הראשונים שממש עבדו עליי ועל השפתיים היבשות שלי. ניסיתי בעיקר את הנועזים מהליין אבל אני בטוחה שגם הניודים והטבעיים יותר הם לא פחות משלמות. הפורמולה מאט אבל זוהרת בו זמנית, ממש קל לשים אותם במדויק בגלל הצורה של הליפסטיק והוא לא מדגיש יובש או גורם לשפתיים להראות מצומקות כמו חלק מהמאטים בעולם. אם טרם מצאתן את הליפסטיק המאט שעובד לכן – זה האחד לנסות כי לא תתאכזבו.

אלו ההמלצות שלי לכן – יש לכן אולי אחת בשבילי? ספרו לי מה כדי שאנסה בקרוב בתגובות!

No Comments
Previous Post
ינואר 8, 2016
Next Post
ינואר 8, 2016