טיפוח יופי כל הפוסטים

ברוטציה: מסיכות פנים

On Rotation:  Face Masks

אז אני אוהבת מסיכות. אוהבת זה לא ממש מסביר את זה האמתי, מסיכות הן אבן פינה בשגרת הטיפוח שלי. הייתי אומרת שאני עושה סשן מסיכות פעמיים אולי שלוש בשבוע ובוודאי שנאי לא מסתפקת במסיכה אחת בכל פעם. אם היום שהיה היה מתיש במיוחד אז אני אתפנק במסיכה שלישית כחלק מהטקס. אילו מסיכות הן בשגרה שלי עכשיו? הסבר על הכל ממש עכשיו.

אין כמו מסיכת ניקוי טובה כחלק משגרת טיפוח מקיפה. אני אוהבת להחזיק אחת שממש נותנת בראש ואחת שהיא קצת יותר עדינה. הFirst Aid Beauty Skin Rescue Purifying Mask With Red Clay היא מסיכה ממש מגניבה. היא מסיכה מתקלפת ואדומה, אז יש לה אפקט קומי אדיר (מומלץ להפחיד בני משפחה, בני זוג או שותפים). היא לא מאוד אגרסיבית אבל לחלוטין משאירה את העור נקי מבלי שהוא ירגיש מיובש. לניקוי קצת יותר עדין אבל עדיין טוב יש את ה Aesop Parsley Seed Cleansing Mask שהיא קצת יותר כמו מסיכת חימר רגילה. החלק הנחמד בה זה שבעוד שהיא מתייבשת הצבע שלה מתבהר חוץ מאיפה שהיא מושכחת את האיכס מהפנים.

לימים שבהם העור נראה קצת עייף אין כמו מסיכה מבהירה לאיזה רענון קטן. בעוד שאני ממש אוהבת את מסיכת הרנסאנס של אוסקיה לאחרונה אני משתמשת בOrigins Retexturizing Mask with Rose Clay. המסיכה הזו היא סוג של מערבוב בין מסיכת פילינג למסיכת חימר, לאחר השימוש יש הבדל של ממש בבהירות של העור והוא חלק חלק חלק. לצערי קצת קשה להסיר אותה אז צריך לשלוף איזה מגבת פנים שהורטבה במים חמימים וקצת לעבוד על זה. האחרונה היא מהסוג האהוב עליי! מסיכות לחות. את זו לצערי אי אפשר להשיג בארץ כי המותג נמכר רק באר״הב אבל אני עדיין רוצה לחלוק איתכן את דעתי עלייה. הGlossier Moisturising Moon Mask בעלת מרקם פלאפי וקליל כמו עננים. היא לא כבדה בכלל אבל עדיין נותנת בוסט של לחות מטורף לעור, אפשר לשים שכבה נדיבה ל15 דקות ואז להסיר. או שאפשר לקחת את זה לשלב הבא כמוני – אחרי הסרום לילה שלי אני מורחת שכבה קלילה ממנה והופ הולכת לישון.

באיזה מסיכות אתן משתמשות לאחרונה? ספרו לי בתגובות ואני אוסיף לי לרשימת ה״מסיכות לנסות״ שלי…

:Shop this post

No Comments
Previous Post
פברואר 18, 2016
Next Post
פברואר 18, 2016