איפור יופי

סקירה זריזה: הוליקה הוליקה ודודו קאט ביבי קושין

Quick Review: Holika Holika DodoCat Face2Change Glow Cushion BB זוהי ההתנסות הראשונה שלי לכל עניין האיפור הקוריאני הזה. נכון, ניסיתי מסיכות sheet אבל כשראיתי את השיתוף פעולה של דודו קאט והוליקה הוליקה לא יכולתי שלא ללחוץ על כפתור הקנייה. אם אתן מסוקרנות מאיפור קוריאני, וממוצרי קושין ואירזות חמדמדות זה מעולה מבחינתכן זה המוצר. אם אתן מעוניינות לשמוע עוד על המוצר הזה – יש לי תשובות ותמונות בהמשך.

 DSC_7893

דבר ראשון בואו נדבר על האריזה. הדבר הזה ממש יפיפה, האריזה די גדולה ויש לה לא מעט עובי בכדי לאכלס את המוצר שבפנים.  כשפותחים את האריזה יש מראה בגודל די טוב ככה שאפשר לבדוק מה מצב האיפור במהלך היום ולעשות טאצ׳ אפים כשצריך. יש גם ספוגית עם הלוגו של דודו קאט ומניחים איתו את החומר על הפנים. למזלי קל ממש לנקות אותו – קצת סבון ומים ובום! זה נקי. מעבר לזה יש מן מגש קטן שעליו הספוגית מונחת שהמוצר סגור, זה יכול קצת להתלכלך אבל ניגוב קטן וזהו. כשפותחים את המכסה מגלים את המוצר – הקושין עצמו. זה מעין ספוג ספוג (חחח) בחומר, במקרה הזה זה BB בתוספת היילייטר או גלואו שהוא הלבן. כדי להשתמש במוצר צריך ללחוץ קצת על הספוג והחומר יוצא, והופ – משם לפנים.

Holika Holika DodoCat Face2Change Glow Cushion BB
DSC_7894
DSC_7896

אז אני ממש התרשמתי מהמוצר הזה, הגימור סופר גלואו ומבריק וזה לא ממש מתקבע על העור מה שאומר שהעמידות שלו לא אדירה אבל זה ממש ממש נחמד לשימוש יום יומי. יש בו spf50 שהופך אותו למושלם לשמש שלנו שאיתנו גם באמצע החורף, הכיסוי קל ונבנה לבינוני פלוס. אפשר לבנות אותו באיזורים שממש צריך ולהשאיר את האיזורים הטובים עם כיסוי קליל. מהנסיון שלי זה עובד הכי טוב עם מוצרי קרם, ומעט פידור או מוצרי פודרה אחרים אחרת זה יכול להפוך לקצת כבד. ההנחה של החומר עם הספוגית יכול להיות קצת משעמם ומעצבן אבל זה לחלוטין שווה את התוצאה.

Holika Holika DodoCat Face2Change Glow Cushion BB
מימין: ערבוב, רק הגלאו, הביבי בלבד

כשהזמנתי את המוצר לא הייתי בטוחה איזה גוון כדאי לי לקחת. מהאינפורמציה ברשת הבנתי שלרוב מוצרים קוריאנים הם בהירים, אני לקחתי את הגוון 21 והוא די מסתדר עם הלובן המטורף שלי. כמו שאפשר לראות בסרטון מוצרים חדשים: נסיון ומחשבות קצת ברונזר עוזר לי להראות קצת פחות כמו רוח רפאים.
אני כבר הזמנתי לי את הגוון היותר כהה 23, לקיץ או למתי שמתחשק לי להראות קצת יותר שזופה ביחס לעצמי. הדבר הכי טוב עם המוצרים הללו זה שאפשר לקנות להם מילוי ולא צריך לקנות מוצר חדש כל פעם.
זו ההתנסות הראשונה שלי עם מוצרים איפור קוריאנים – והיא אדירה, ככה שנראה לי שאני אנסה עוד כמה בעתיד…

2 Comments
Previous Post
פברואר 16, 2016
Next Post
פברואר 16, 2016
  • Wow, now this products takes the biscuit for cutest packaging!
    xxx Claire
    http://wwwclairabelle.blogspot.co.uk/

  • Seriously this is the cutest packaging I’ve ever seen! I’m getting ready to place a big order of Korean beauty products so definitely adding this to my list.