איפור יופי כל הפוסטים

סקירה זריזה: רוז׳ קוקו של שאנל בגוון מדמוזל

Chanel Rouge Coco in Mademoiselle

אוקי, אז אמרתי שאני לא הולכת לקנות עוד ליפסטיקים בגווני הניוד-ורוד-חום. שיקרתי. סוג של לפחות. נכשלתי כאשר נתקלתי ביופי שהוא הליפסטיק של שאנל, וכמובן שהלכתי ישר על סדרת הרוז׳ קוקו בגוון מדמוזל כי זה גוון קלאסי. לפעמים נתקלים בגוון שפשוט גורם לך לבכות שלא קנית אותו קודם. מדמוזל זה גוון כזה. אז, האם מצאתי את הholy grail שלי? יש מצב.אז בקצרה סדרת הרוז׳ קוקו של שאנל, שיצא מחדש בתחילת 2015, בעלת גוונים רבים. אם אתן מעוניינות בלראות את כל הגוונים, או לפחות רובם, יש פוסטים נהדרים ברשת של  The Beauty Lookbook וגם של Lily Pebbles. מקור ההשראה שלי לנסות את הליין הוא Smantha Maria היוטיוברית שהופיעה עם מדמוזל בסרטון לאחורנה. ישר קפצתי לחנות הקורבה לביתי לבחון אותו מקרוב וזה סופו של סיפור האהבה.
יש לי עוד כמה גוונים שאני בונה עליהם לעתיד כמו Suzzanne וGabrielle.

הליפסטיקים עצמם יפים ודי אטומים לליפסטיק לחותי, יש להם קצת ברק שאני ממש אוהבת. אם אתן חובבות ליפסטיקים עם גימור מאט זה כנראה לא אחד שתאהבי. אם את רוהבת ליפסטיק עמיד שמחזיק הרבה זמן? גם כן עדיף לוותר. אבל אם כמוני, לחות וברק זה פלוס מטורף אני ממליצה בחום רב. נכון זה לא שפתון שישרוד אכילת המבורגר או סנדוויץ אבל לאחר מריחה השפתיים נעימות ומלוחחות. עם השפתון הזה לעולם לא תרגישה שהשפתיים עוד שנייה נופלות מהיובש ולשלוף אותו מהתיק עם הטיובה השחורה של שאנל תמיד מרגישים מעולה.

הגוון הספציפי שכבש את ליבי הוא Mademoiselle או מספר 434. הוא ניוד ורדרד חום מושלם כזה, אולי בטיובה הוא קצת משמים ודודתי אבל על השפתיים? חלום! בניגוד לחלק מחבריו לגוון הוא לא מצריך הנחה מדויקת של סומק כדי להראות בחיים או מחשבה ושילוב עם הצלליות. אולי זה הפורמולה הלחותית, אולי זה הגוון ואולי זה בכלל המיקרו-שימר שיש בו. בכל מקרה הוא נותן עבודה וגורם לי להראות מ-ע-ו-ל-ה.

זה הליפסטיק שאני פשוט לא מצליחה להוריד ממני בחודש האחרון. הכי נוראי זה שהוא לחלוטין לא מקבל מספיק אהבה ברחבי הרשת.
אתן ניסתן את הגוון הזה או אחרים מהסדרה?

:Shop this post

Chanel Rouge Coco Ultra Hydrating Lip Colour
Chanel Rouge Coco
Ultra Hydrating Lip Colour
No Comments
Previous Post
פברואר 2, 2016
Next Post
פברואר 2, 2016