בישום בית יופי כל הפוסטים

שיר הלל: הדיפיוזר של ג׳ו מלון

Jo Malone Diffuser

אם אי פעם עברתן, לדירה משופצת או לא, ייתכן ונתקלתן בבעיה הבא: פשוט אין לחלל ריח של בית. יש מין שילוב מוזר של צבע/שפכטל שנשאר בחלל ומסרב ללכת תקופה לא קצרה ואז הוא נהיה משהוא משונה שאני לחלוטין לא רוצה שהבית שלי יריח כמותו. כדי להציל את המצב פצחתי במבצע הבערת נרות – ופתחתי את הדיפיוזר של ג׳ו מלון.

המון זמן רציתי את הדפיוזר של ג׳ו מלון, בעיקר כי לרוב אני לא מחבבת את העיצוב שלהם כי הוא יכול להיות דודתי שכזה, אבל פה מדובר באחד שכולו קווים נקיים ושיק אין סופי. בנובמבר הייתי בלונדון והבחור המאוד נחמד רכש את הדפיוזר בשבילי, נו טוב, בשבילנו, כדי שנוכל לשים את זה בבית שלנו (לקח לנו כמה חודשים יותר מהמצופה להכנס) יש לנו חלל גדול ופתוח לחלק של הסלון/אוכל/מטבח ולצערי לנרות קצת קשה לבשם את כל החלל.

שישי שעבר ניקינו וסידרנו את הכל, אין יותר שפכטלים ומברגים בכל מיני פינות וכל הקרטונים מאיקאה נזרקו סוף סוף. אני שלפתי את הקופסא השחורה היפה שבה אוכסן לו הדפיוזר. אחד הריחות האהובים עליי מג׳ו מלון זה Pomegrante Noir ובמיוחד לבית (כי הבושם לא ממש עובד עם הכימיה שלי), הדפיוזר מפיץ ריח עדין מהסלון שם הוא מונח ועד למטבח. הריח המעט סקסי-מתוק-גברי שמתנוסס בחלל ממש גורם לי להרגיש בנחת, בבית. מי ידע שלריח יש כל כך הרבה השפעה?

בנתיים אני לא מרגישה שהריח שלו תוקף את האף שלי (זה עלול לקרות עם מפיצי ריח מנסיוני), הוא עוטף ברכות את החלל וזה ממש נעים. העיצוב שלו יפייפה ואני חושבת שהוא מוסיף למדף שעליו הוא מונח. עכשיו החיים שלי יהיו מושלמים עם Diptyque יצאו עם גרסאה דומה של Feu de Bois שהוא הרי הריח האהוב עליי ביקום לבית.

יש לכן הצעות לבישום הבית? בארון שלי יש ריח חזק של MALM של איקאה ושל צבע והייתי שמחה להפטר ממנו. כל הצעה תתקבל בברכה!

No Comments
Previous Post
מרץ 15, 2016
Next Post
מרץ 15, 2016