איפור יופי כל הפוסטים

שיר הלל: לה ווליום דה שאנל

Chanel Le Volume

אני בחורה של מסקרות מהדראגסטור. זה עניין די פשוט, מסקרה זה אחד הפריטים בהם אני משתמשת הכי הרבה ,לכן זה נגמר הכי מהר, אז אני מעדיפה להוציא כמה שפחות עליהם. אבל לפעמים יש מסקרה אחת שהיא כל כך טובה שהמחיר כבר לא פונקציה. המסקרה הזו היא הלה ווליום דה שאנל.

יש לא מעט דברים שמסקרה יכולה לעשות לריסים שלנו – היא יכולה לצבוע אותן לצבע כהה ועמוק, להאריך ולהפריד או לעגל ולתת לריסים יותר נפח. יש משהו לכל אחת, מה שמתריד אותי זה עניין הנפח והעיגול, עם יש קצת אורך זה נחמד אבל לא קריטי ממש. המסקרה הזו לא רק מספקת צבע שחור עמוק וקצת אורך – לא! היא גם נותנת בראש עם כמות נפח של תבייש שמפו ייבש. אפשר לצפות הריסים לי עושות את המהפך מעדינות לווה-ווה-וום.

לפני
לפני
אחרי
אחרי

למסקרה הזו יש מברשת מאוד מעניינת לטעמי, בניגוד למסקרות אוהבות שלי מהעבר אין למברשת מעוקלת אבל היא מפלסטיק כמו שאני אוהבת. הקצה די שמנמן אבל לא מגושם, עם המון ״שערות״ קצרות וצורה מעוגלת קלות בקצה ככה שקל להגיע לכל הריסים. היא מאוד מזכירה לי את המסקרה הראשונה שאהבתי משאנל האינימיטאבל. הפורמולה מעט יותר רטובה משאני אוהבת אבל למזלי העניין הזה מטפל בעצמו תוך שבועיים של שימוש יומיומי. היא אכן נהדרת אבל יש לי בעיה אחת…

Chanel Le Volume Brush

הפורמולה היא לא עמידה במים ולכן בגלל הבסיסים הלחותיים שאני מחבבת זה יכול להיות בעיה. יש לי נטייה לשפשף את העיניים אחרי יום ארוך על המחשב והמסקרה הזו בשילוב עם הבסיס הלחותי נגמר בזה שנהייתי דומה לפנדה. למזלי זה קרה בסוף היום בבית אז שום דבר מביך לא קרה. למרות עניין השפשוף עיניים זאת מסקרה שממש קל להסיר והיא לא מצריכה מסיר איפור מיוחד שזה ממש נחמד.

olika Holika Face2Change BB Cushion in 21, YSL Le Touche Eclat in 2, Josie Maran Cheek Gelee in Poppy Paradise, Essence Make Me Brow in Brown
עליי: מסקרה לה ווליום דה שאנל, ליפסטיק טום פורד בגוון ויולט פאטאל, ביבי קרים של הוליקה הולקיה, טוש אקלה של איב סנט לורנט, סומק קרם של ג׳וזי מראן בגוון פופי פאראדייס, ג׳ל לגבות של אססנס.

המסקרה מעט יקרה אבל אני חושבת על זה כפינוק. זה מוצר יוקרתי שאני באמת משתמשת בו כל יום וזה סוג של מצדיק את זה (בעיקר כי המסקרה באמת באמת טובה). למרות שאני אוהבת את המסקרה הזו אני לא אזניח את אלו שאני אוהבת מהדראגסטור, אלא אני אתפנק עם טיובה חדשה של שאנל כל פעם ב או כשאני חולפת לי בדיוטיפרי.

אם ניסיתן את המסקרה לה ווליום דה שאנל מה חשבתן? יש מסקרה ״יוקרתית״ אחרת שאתן ממש אוהבת?

:Shop this post

Le Volume de Chanel Mascara
Le Volume de Chanel Mascara
No Comments
Previous Post
מרץ 29, 2016
Next Post
מרץ 29, 2016