טיפוח יופי כל הפוסטים

שיר הלל: שמן הניקוי של אונה ברנן

Una Brennan Cleansing Oil

לפעמים בחיים נתקלים במוצר שלא חושבים שיעבוד לכן אבל מסתבר שהוא – כן כן הוא – הדבר הכי טוב שקרה לכן. זה בדיוק מה שקרה לי עם שמן הניקוי הזה. זה מוצר שקצת קשה להשיג, ועל כך אני מתנצלת שאני ממליצה עליו, אבל אם יש לכן את האפשרות (נסיעה לאנגליה נגיד) ואתן רוצות משהו שמנקה טוב, מריח נהדר ולא משאיר את העור מיובש? זה לחלוטין ה-אחד.

אתחיל בהסבר קצר (או לא) על סוג העור שלי: יש לי עור מיובש רגיל-יבש עם קצת פצעונים הורמונלים וצלקות של אחרי. יש לי עור מאוד בהיר, ממש רוח רפאים, ואני הופכת לאדומה בשניות – למרות זאת העור שלי לא רגיש בכלל. יש ימים שהבם אני שמה 500 קילו של איםור על הפנים כי בא לי ויש ימים אחרים שבהם אני מסתפקת במעט קונסילר ואיזה באלם. אני חובבת מסקרות עמידות או לפחות כאלו שקצת קשה להסיר – וכשאני שמה מסקרה אני שמה מסקרה!

כל הדבר הללו גורמים לי להיות צרכנית ניקויים או קלנסרים קשה במיוחד. אני רוצה שהוא יעניק לחות אבל שלא יהיה קשה, אני רוצה שינקה אבל לא ישאיר את העור מתוח ויבש, אני רוצה שיהיה לו ריח נעים אבל לא המון בישום. אם המחיר שלו נוח זה בכלל טוב – אבל המרכיבים חשובים לי אז אני לא רוצה להתפשר.
את זה ספציפית ״אספתי״ במילים אחרות עשיתי הזמנה לסניף ליד המלון של אבא שלי אי שם בקיץ שעבר. לקח לי לא מעט זמן להתחיל להשתמש בו פשוט כי יש לי בעיית קלנסרים קשה, אבל כשהתחלתי? וואוו.

אם לא ניסתן שמן ניקוי בעבר אני אסביר – לוקחים קצת מהשמן, מעסים על עור יבש עד שהאיפור מתפרק, לוקחים קצת מים והופכים את השמן לחלב, שותפים את הפנים או במקרה שלי מסירים עם מגבת פנים לחה. התהליך מאוד שונה לניקויים מקציפים או למים המיסלרים שבחבורה.

אסיים את החפירה שלי על מוצר לניקוי הפנים כי אני לא בטוחה שאני יכולה להפסיק לדבר על המוצר הזה. לקח לי המון זמן לסיים את הבקבוק אבל עכשיו שאני בסוף של הבקבוק הראשון שלי הבנתי עד כמה אני מאוהבת בו. אז אם אתן באנגליה או שיש לכן מזל בeBay ואתן מוצאות איזה בקבוק… מומלץ בחום רב רב רב!

:Shop this post

Una Brennan Vitamin C Brighten Skin Renew Cleansing Oil
Una Brennan Vitamin C Brighten Skin Renew Cleansing Oil
No Comments
Previous Post
מרץ 1, 2016
Next Post
מרץ 1, 2016