איפור וידיאו יופי

סקירה זריזה: המוצרים של יאנה פרוביז ופלורמר

יש מעט מאוד מיקרים בהם אני מתקלת במוצר של יוטיובר שמתיישב בול עם העדפות האיפור שלי. כיוון שאני מנסה שלא לרכוש דברים החודש כמובן שזהו התזמון שבו הכריזה יאנה פרוביז על שיתוף הפעולה שלה עם חברת פלורמר. אז לקחתי את כרטיס האשראי, הכנסתי פרטים ולחצתי על בצע הזמנה באתר גילטי. כי זה התערבות קוסמית שהוציאו קונטור והיילייט בסטיק לא? אם המוצר בסטיק ומטרתו לשפר את נראות הפנים אני שם.

 

ואם אין לכם את הכח לראות את המוצרים השימוש הינה לכם סווטצ’ים של שניהם על היד המאוד מאוד לבנה שלי! ההיילייט מאוד חלק, ללא חתיכות נצנצים שניתן להבחין בהן ונותן גלאו עדין עם טשטוש. הגוון שלו הוא ורוד בהיר על גבול הלבן שיכול להתאים להרבה אלא אם י לך העדפה לשימר זהוב ואז זה קצת פחות. הוא לא שמנוני או יבש מאוד על העור אלא משהו באמצע כזה. ניתן לבנות עד לאפקט מסנוור ומוגזם למי שבא לה. הקונטור הוא חום בינוני, קצת חמים ביחס לאהובי מבית קווין אוקיון אבל למשתמשת הרגילה זה יעשה את העבודה. זה מוצר שממש קל לטשטש ולכן יתאים גם לותיקות וגם למתחילות שבתחום האיפור וביחד עם מברשת זה פשוט כל כך כיף להשתמש בו. מהמוצרים שלוקח שנייה להשתמש בהם ונותנים אפקט של שעה. אני מאוד אוהבת את המוצר והצורה שלו אם כי האריזה עצמה מבאסת ומבלבלת…

לבסוף למקרה ויצאת לך לרכוש ואינך יודעת איפה להניח מה הנה תמונה שלי לפני הטשטוש – כי זה יותר מצחיק מתמונה של האחרי

וזהו זה – אני אישית ממליצה לרכוש אם שקלת, אם את מחפשת מוצרים שקל ונוח לעבוד איתם והגוונים מתאימים לך. הם נותנים מעבר לעתות שלהם לטעמי ועל הדרך אפשר לתמוך ביוצרי תוכן מעולים ולטפח את התעשייה הזהו בארץ. אז אין מה לחכות קפצו לסניף פלורמר הקרוב או לאתר גילטי ותזמינו! אם אני חייבת לבחור אחד, ואני לא, אז הקונטור יותר יתאים לרוב האנשים איפה שהגוון של ההיילייט הוא עניין של טעם ממש.

No Comments
Previous Post
יולי 8, 2017